Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Informatyk

Praca 2018-09-26

praca na pełen etat - Informatyk

5  Wojskowy   Szpital   Kliniczny z   Polikliniką SP ZOZ w Krakowie

Rodzaj oferty

praca na pełen etat

Zakres obowiązków

nadzór nad systemami operacyjnymi, aplikacjami biurowymi i medycznymi,
administracja systemem do archiwizacji danych,
administracja systemem pocztowym,
nadzór nad bezpieczeństwem stanowisk komputerowych (aktualizacje, ochrona
antywirusowa, firewall),
instalacja oprogramowania, systemów operacyjnych, bieżące naprawy, konserwacja i diagnostyka sprzętu komputerowego,
zapewnienie prawidłowego działania sieci LAN,
zarządzanie kontami użytkowników w systemach informatycznych,
szkolenia oraz

Wymagania

Wykształcenie wyższe
znajomość urządzeń sieciowych oraz sieci LAN,
znajomość systemów zabezpieczeń dla stacji roboczych,
bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows 7, 8.1, 10 (instalacja, konfiguracja, administracja),
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
wysoka kultura osobista i dyskrecja,
umiejętność pracy w zespole,
zaangażowanie i samodzielność w działaniu
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje

Stabilne zatrudnienie
Możliwość rozwoju zawodowego
Pracę w miłej atmosferze

Informacje dodatkowe

Prosimy o dopisanie klauzuli :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref: WSZIB/276/p/2018