Dziś jest Piątek 23 2019

Doradca Klienta Leroy Merlin Kraków Modlniczka

Praca 2018-10-01

Poszukujemy Doradców Klienta do sklepu Leroy Merlin Kraków Modlniczka

Leroy Merlin Polska, na rynku od ponad 20 lat, to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych z branży Do It Yourself (DIY). Sieć Leroy Merlin należy do ADEO, skupiającej przedsiębiorstwa, których ambicją jest sprawić, by mieszkania klientów były piękniejsze, bardziej komfortowe i bezpieczniejsze. Rozwijamy się dzięki ludziom. Dzisiaj stanowimy zespól blisko 9500 pracowników, którzy pomagają klientom w realizacji domów i ogrodów ich marzeń. Dołącz do nas!

Rodzaj oferty

oferta pracy

Zakres obowiązków

-profesjonalna i kompleksowa obsługa naszych klientów;
-indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta;
-współtworzenie zespołu profesjonalistów, w którym liczy się wspólny sukces;
-dostępność towarów w dziale i ich prawidłowe oznakowanie.

Wymagania

-lubisz pracę w handlu;
-uśmiech to Twój klucz do budowania relacji;
-jesteś przedsiębiorczy i bierzesz odpowiedzialność za to co robisz;
-lubisz działać zespołowo;
-chętnie dzielisz się wiedzą i zdobywasz nowe doświadczenia;
-jesteś nastawiony na działanie, szukasz coraz lepszych rozwiązań.

-stałe zatrudnienie (umowa o pracę) i terminowe wynagrodzenia;
-udział w wypracowanym zysku firmy, premie uzależnione od wyników sklepu;
-profesjonalne wdrożenie do pracy, szkolenia;
-możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów;
-realny wpływ na układanie grafiku;
-dobrą atmosferę;
-świadczenia pozapłacowe (ubezpieczenie na życie, Fundusz Świadczeń Socjalnych, opieka medyczna, karta benefit, smartfon).