PRAKTYKI W BIURZE RACHUNKOWYM

Biuro Rachunkowe w Krakowie przyjmie na praktyki płatne / um. zlecenie na stanowisko Pomoc Księgowej więcej ...

Dziś jest Niedziela 23 Marca 5428

Konsultant SAP FI/CO

Praca 2018-10-02

Umowę firma-firma, następnie możliwość przedłużenia współpracy

Firma

TeamQuest

Zakres obowiązków

-Uczestnictwo w projekcie wdrożenia systemu SAP w roli konsultanta wiodącego modułu FI oraz CO
-Analiza potrzeb Klienta, proponowanie rozwiązań
-Udział w pracach doradczych mających na celu zaprojektowanie nowych procesów biznesowych i koncepcji organizacji oraz ich wdrożenie na bazie aplikacji SAP
-Współpraca z zespołem wdrożeniowym po stronie Klienta
-Przygotowywanie dokumentacji technicznej i funkcjonalnej
-Przeprowadzenie war sztatów i szkoleń dla użytkowników końcowych

Wymagania

-Bardzo dobra znajomość modułu SAP FI oraz dobra znajomość CO
-Bardzo dobra znajomość procesów biznesowych w w/w obszarach
-Udokumentowany udział w co najmniej dwóch zagranicznych projektach wdrożeniowych w roli konsultanta wiodącego
-Wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze biznesowym lub informatycznym
-Wiedza w zakresie budowy i eksploatacji środowisk opartych o platformę SAP NetWeaver
-Podstawowa znajomość języka ABAP mile widziana
-Wysokie umiejętności analityczne, a także umiejętn

-Umowę firma-firma, następnie możliwość przedłużenia współpracy
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Pokrycie kosztów przelotów i zakwaterowania
-Docelowe miejsce pracy: Indie: New Dehli