Dziś jest Czwartek 23 Maja 2019

Młodszy Analityk Finansowy

Praca 2018-10-02

Jeżeli jesteś zainteresowany sektorem finansowym i jednocześnie lubisz pracować z ludźmi, Stanowisko Młodszego Analityka Finansowego w międzynarodowej firmie consultingowej, pozwoli Ci się wdrożyć i rozwinąć skrzydła w świecie finansów.

Rodzaj oferty

Możesz liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie, jeśli znasz dwa języki obce w stopniu bardzo dobrym i chcesz używać ich na co dzień. Oprócz stworzenia optymalnych warunków pracy, będziemy Cię wspierać w dalszym rozwoju – poprzez naukę języków, szkolenia i certyfikowane kursy.
Wyślij nam swoje CV, aby nawiązać z nami kontakt. Zwrócimy się do Ciebie z pakietem informacji na temat procesu rekrutacyjnego i w razie pytań, będziemy do Twojej dyspozycji.

Zakres obowiązków

Analiza danych finansowych firmy.
Tworzenie raportów na podstawie zebranych informacji.
Kontrola terminowości płatności i przepływu gotówki w firmie.
Usprawnianie płynności finansowej poprzez zgłaszanie nieprawidłowości oraz sygnalizowanie możliwości udoskonalania procesów.

Wymagania

Bardzo dobra znajomość (B2) jednego z języków: niemieckiego, francuskiego lub węgierskiego.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego (Minimum B1).
Znajomość pakietu MS Office.
Mile widziane doświadczenie w księgowości, finansach lub w obsłudze klienta.

Bezpośrednie zatrudnienie (na podstawie umowy o pracę) w jednym z oddziałów firmy do wyboru: Kraków lub Katowice.
Udział w ciekawych projektach, takich jak przenoszenie procesów z innych krajów do polskich oddziałów firmy.
Klarowna ścieżka awansu i plan indywidualnego rozwoju zawodowego.
Bogaty pakiet socjalny: Multisport, prywatna opieka medyczna, kursy i szkolenia, premie urlopowe, ubezpieczenie i inne.
Elastyczne godziny pracy.

Kontakt

Wyślij CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
W temacie: WSZIB/282/p/2018