Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Młodszy Konsultant ds. Finansów z językiem obcym

Praca 2018-10-02

Praca na pełen etat, umowa o pracę.

Firma

Relyon Recruitment

Rodzaj oferty

Firma zapewnia pełne szkolenie oraz wprowadzenie do nowych obowiązków:
• Usprawnianie przepływu gotówki w firmie (Cash Collections).
• Usprawnianie płynności finansowej poprzez zgłaszanie nieprawidłowości oraz sygnalizowanie możliwości udoskonalania procesów.
• Kontrola terminowości płatności.
• Minimalizowanie ryzyka powstawania zadłużeń.
• Efektywna współpraca z innymi działami firmy.

Zakres obowiązków

Usprawnianie przepływu gotówki w firmie (Cash Collections).

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość jednego z języków (B2): niemiecki, francuski, szwedzki, holenderski.
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1).
• Umiejętność analitycznego myślenia.
• Znajomość pakietu MS Office.
• Chęć pracy w międzynarodowym zespole.
• Mile widziane doświadczenie w księgowości, finansach lub w obsłudze klienta.

Firma oferuje

• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Premia urlopowa.
• Praca na pełen etat, umowa o pracę.
• Opłacenie kursów językowych.
• Bogaty pakiet benefitów; prywatna opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie i inne.
• Liczne szkolenia finansowane przez firmę.
• Klarowne ścieżki rozwoju.

Kontakt

Wyślij CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
W temacie: WSZIB/285/p/2018