Dziś jest Piątek 23 2019

Manager ds. Sprzedaży i Marketingu

Praca 2018-10-04

Manager ds. Sprzedaży i Marketingu w Teatrze Nikoli.

"Teatr Nikoli" jest teatrem ruchu, łączącym w sobie elementy pantomimy, komedii oraz tańca współczesnego. Funkcjonuje w Polsce od 1992r. i bierze udział w wielu międzynarodowych festiwalach teatralnych w kraju i poza jego granicami. Teatr ma na swoim koncie wiele nagród teatralnych. Jego spektakle grane były w 20 krajach świata

Rodzaj oferty

•zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy o dzieło.

Zakres obowiązków

•pozyskiwanie nowych klientów oraz dbałość o obecnych;
•sprzedaż spektakli z repertuaru teatru w kraju i poza jego granicami;
•budowanie długotrwałych relacji biznesowych;
•zwiększanie efektywności sprzedaży;
•przygotowywanie ofert i koordynacja ich realizacji

Wymagania

•doświadczenie w obszarze sprzedaży B2B;
•umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych;
•komunikatywność, samodzielność oraz dobra organizacja pracy;
•znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
•mile widziane: znajomość rynku kultury i doświadczenie w marketingu

Firma oferuje

•samodzielność i realny wpływ na rozwój firmy;
•nieformalną, przyjazną, atmosferę i elastyczne godziny pracy;
•wynagrodzenie (podstawa + premia za wyniki);
•zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy o dzieło