Dziś jest Czwartek 23 Maja 2019

Web Developer- Programista PHP

Praca 2018-10-04

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, doświadczonej w tworzeniu sklepów internetowych oraz marketingu internetowym, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:
• Rozwijanie autorskiej platformy sprzedażowej - nowe funkcjonalności, poprawa istniejących.
• Przygotowywanie modyfikacji popula

Firma

TeamQuest

Rodzaj oferty

Pełny etat.

Zakres obowiązków

Rozwijanie autorskiej platformy sprzedażowej - nowe funkcjonalności, poprawa istniejących.
• Przygotowywanie modyfikacji popularnych open-sourcowych platform e-commerce.
• Prace deweloperskie nad serwisami firmowymi.
• Bardzo dobra znajomość PHP, OOP, MVC, MySQL
Umiejętność korzystania z wzorców projektowych
• Znajomości języka Javascript i biblioteki jQuery
• Umiejętność wykorzystania technologi Ajax

Wymagania

Dodatkowe atuty:
• Znajomość wymienionych technologii:
o Zend2
o Bootstrap
o Smarty
o Platfo

Firma oferuje

• Pracę w wymiarze pełnego etatu.
• Możliwość elastycznego czasu pracy w przypadku osób studiujących (min. etatu).
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Twórczą i rozwijającą pracę w przyjaznej atmosferze.
• Szkolenia z dziedziny programowania, architektury e-commerce, bezpieczeństwa.
• Możliwość udziału w interdyscyplinarnych projektach z pogranicza marketingu, badań i informatyki.
• Pracę z młodym i ambitnym ze społem