Dziś jest Piątek 23 2019

Asystent w dziale handlowym

Praca 2018-10-04

Firma Unima.

Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. to spółka notowana na GPW, działająca w branży technologii teleinformatycznych, zaawansowanych rozwiązań IT, systemów analizy i przetwarzania danych oraz budowy i integracji systemów niskoprądowych.

Rodzaj oferty

Umowa o pracę.

Zakres obowiązków

• aktywny udział w bieżących pracach działu handlowego
• pomoc w tworzeniu dokumentacji ofertowej
• wparcie w analizie dokumentacji przetargowej
• monitorowanie realizacji umów
• sprawdzanie poprawności i kompletności dokumentacji funkcjonującej w dziale
• prowadzenie statystyk, sporządzanie tabel, zestawień, itp.
• bezpośredni kontakt z Klientem

Wymagania

• wykształcenie średnie lub wyższe
• dobra znajomość środowiska Pakietu MS Office
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Wymagania osobowościowe:
• samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
• dobre umiejętności interpersonalne oraz pracy w zespole
• umiejętność pracy z Klientem
• zaangażowanie i silna motywacja do pracy

Firma oferuje

• stabilne zatrudnienie w rozwijającej się spółce giełdowej
• ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego
• szeroki zakres szkoleń
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pakiet medyczny

Informacje dodatkowe

W związku z brakiem możliwości technicznych, Informacja o przetwarzaniu danych osobowych zostanie przesłana kandydatowi/kandydatce w odpowiedzi na przesłaną aplikację.

Kontakt

Wyślij CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
W temacie: WSZIB/287/p/2018