PRAKTYKI W BIURZE RACHUNKOWYM

Biuro Rachunkowe w Krakowie przyjmie na praktyki płatne / um. zlecenie na stanowisko Pomoc Księgowej więcej ...

Dziś jest Poniedziałek 23 Marca 5542

Programista Android

Praca 2018-10-10

KA SYSTEM to firma tworząca kompleksową platformę obsługującą sieci, agencje oraz agentów ubezpieczeniowych. Od ponad dziesięciu lat rozwijamy najbardziej złożone i kompletne rozwiązanie dedykowane naszym klientom.
Ponieważ, tak jak nasi użytkownicy, ciągle się rozwijamy a przed nami stoją nowe wyz

Firma

KA SYSTEM Sp. z o.o.

Rodzaj oferty

• stałą współpracę,
• stabilne warunki zatrudnienia,

Zakres obowiązków

• udział w powstającym od podstaw projekcie
• tworzenie dokumentacji projektowej

Wymagania

• doświadczenie w programowaniu w języku Java
• dobra znajomość techniczna rozwoju aplikacji mobilnych dla Android
• umiejętność programowania z wykorzystaniem usług sieciowych
• dobra znajomość zagadnień projektowania i programowania obiektowego
• znajomość SQL
Na co liczymy
• analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów
• kreatywność i odwagę w podejmowaniu decyzji
• komunikatywność, umiejętność pracy z klientem
Co będzie atutem
• znajomość Google APIs
• doświadczenie związane z implementacją bibliotek ocr

• płacę odpowiednią do umiejętności,
• elastyczne godziny pracy,
• pakiet socjalny,
• pracę w młodym i zgranym zespole,
• możliwość wdrażania własnych pomysłów,
• fajną atmosferę i burze mózgów :)

Oferta ważna do

2018-11-08