Dziś jest Piątek 23 2019

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Praca 2018-10-11

Bloober Team to wiodący twórca gier z gatunku horror na Świecie i jeden z największych producentów gier wideo w Polsce, zatrudniający obecnie ponad 70 osób, mający stabilną sytuacją finansową, jasną strategią rozwoju i być może najciekawsze portfolio nadchodzących tytułów. Siedziba firmy znajduje si

Firma

Bloober Team S.A.

Rodzaj oferty

Rodzaj umowy do uzgodnienia.

Zakres obowiązków

• samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie dla całej grupy kapitałowej,
• prowadzanie księgowości spółki giełdowej,
• kwalifikacja kosztów, uzgadnianie i księgowanie sprzedaży oraz zakupów,
• koordynacja procesów związanych z rozliczeniem sprzedaży zagranicznej produktów (m. in. podatek u źródła),
• ustalanie podstawy opodatkowania,
• sporządzanie deklaracji VAT, CIT PIT, podatków lokalnych,
• sporządzanie budżetów rocznych,
• prowadzenie ewidencji ŚT i WNiP, rozliczanie księgowe leasingów oraz umów kredytowych,
• kontakt z instytucjami zewnętrznymi US, ZUS, GUS,
• rozliczanie środków z dotacji unijnych,
• bieżąca kontrola zmian w przepisach (podatkowych, rachunkowych, giełdowych) mających znaczenie dla działalności i rozliczeń Spółki.

Wymagania

• min. 3-letniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu księgowości MŚP,
• znajomości przepisów z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości,
• znajomości zagadnień księgowo-płacowych,
• dobrej znajomości języka angielskiego

Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej.

• zatrudnienie w firmie o globalnym zasięgu w oparciu o wybrany rodzaj umowy,
• konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i osiągnieć,
• prywatną opiekę medyczną,
• dużą samodzielność w realizacji zadań,
• miłą atmosferę pracy.

Oferta ważna do

2018-11-09