Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Mid/Senior Java Developer

Praca 2018-10-11

Poszukujemy Java Developerów, którym umożliwimy pracę w Spring lub Java EE.

Firma

Devminds Sp. z o.o.

Rodzaj oferty

Umowa o pracę lub B2B.

Zakres obowiązków

Ogólne obowiązki:
• Development
• Maintenance
• Testing
Wierzymy, że satysfakcja i spełnienie Twoich oczekiwań to kluczowe elementy, jeśli chodzi o zatrudnienie, dlatego też dopasujemy Ciebie do odpowiedniego zespołu.

Wymagania

• Doświadczenie zawodowe w Java min. 2 lata (PS: Dla bardzo dobrych Juniorów też znajdą się zadania!)
• Techniczna znajomość języka angielskiego (min. B1)
• Spring lub Java EE
• SVN/Git, Eclipse/IDEA,
• ORM (np. Hibernate)
• SQL i systemy bazodanowe
• Maven i/lub Gradle
• HTML, CSS
• Doświadczenie w pracy z CI/CD

Firma oferuje

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
• Szeroki pakiet benefitów
• Dogodną lokalizację (Centrum)
• Świetną atmosferę pracy oraz wsparcie zespołu