Dziś jest Piątek 23 2019

DORADCA KLIENTA

Praca 2018-10-12

Gi Group
OFERTA PRACY CALL CENTER W OSTRAWIE

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego klienta, firmy działającej na rynkach walutowych i kapitałowych prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Doradca klienta
Miejsce pracy: Ostrawa/Czechy

Zakres obowiązków

Zadania:

• Telefoniczna sprzedaż usług finansowych polskim klientom
• Tworzenie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem
• Aktywne przedstawianie produktów firmy
• Pomoc użytkownikom w trakcie rejestracji
• Praca biurowa z firmową bazą danych

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie średnie
• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży
• Komunikatywność, umiejętność nawiązywania relacji
• Znajomość obsługi komputera
• Umiejętność pracy pod presją czasu

Firma oferuje

Nasz Klient oferuje:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjny system premiowy
• Możliwość szybkiego rozwoju osobistego
• Intensywne szkolenia w zakresie umiejętności sprzedaży
• Atrakcyjne zaplecze socjalne, pakiet medyczny, etc.
• Pakiet relokacyjny dla osób zainteresowanych przeprowadzką do Ostrawy
• Dofinansowanie do transportu

Informacje dodatkowe

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się i umieszczenie w dokumencie aplikacyjnym treści poniższych zgód:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref: WSZIB/297/p/2018