Dziś jest Środa 21 2019

Pracownik Biurowy- praca dodatkowa

Praca 2018-10-12

PRACA W BIURZE PARKINGU GALERII HANDLOWEJ

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla naszego Klienta - Centrum Handlowo-Usługowego poszukujemy kandydatki/kandydata zainteresowanych pracą dodatkową na stanowisku:

PRACOWNIK BIURA OBSŁUG

Rodzaj oferty

OBSŁUGA KLIENTA, ADMINISTRACJA BIUROWA

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:
• Praca w biurze zajmującym się obsługą parkingu przy Galerii Handlowej
• Przyjmowanie opłat
• Pozostałe prace biurowe związane z funkcjonowaniem biura

Wymagania

Wymagania:
• Dyspozycyjność - nienormowany czas pracy uzależniony od zapotrzebowania biura ( zastępowanie osób na L4, urlopach i w przypadku innych nieobecności)
• Znajomość obsługi pakietu Microsoft Office
• Mile widziana znajomość języka angielskiego

Firma oferuje

Oferujemy:
• Pracę w przyjaznym środowisku
• Umowę zlecenie
• Kompleksowe szkolenie wstępne
• Możliwość skorzystania z karty MULTISPORT I PZU
i MEDICOVER
• Możliwość zdobycia nowego doświadczenia i umiejętności

Informacje dodatkowe

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się i umieszczenie w dokumencie aplikacyjnym treści poniższych zgód:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam pra

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref: WSZIB/298/p/2018