PRAKTYKI W BIURZE RACHUNKOWYM

Biuro Rachunkowe w Krakowie przyjmie na praktyki płatne / um. zlecenie na stanowisko Pomoc Księgowej więcej ...

Dziś jest Wtorek 23 Marca 6241

Sprzedawca w sklepie internetowym

Praca 2018-10-15

• rozwój kanałów sprzedaży internetowej – Amazon, eBay
• przygotowywanie bazy produktów i wystawianie aukcji sprzedażowych na kontach pracodawcy
• kompleksowa obsługa zamówień
• monitorowanie rynku i planowanie strategii sprzedaży
• współpraca z działem produktowym i magazynem

Firma

Digital Trading
Istniejemy na rynku od 8 lat. Importujemy i sprzedajmy elektronikę użytkową. W chwili obecnej są to to w głównej mierze telefony komórkowe.

Rodzaj oferty

Umowa o pracę.

Zakres obowiązków

Wymagania

• znajomości branży e-commerce w tym kanałów sprzedaży Amazon, eBay, Allegro
• bardzo dobrej znajomości obsługi komputera
• dobrej znajomości języka angielskiego
• bardzo dobrej organizacji czasu pracy
• umiejętności pracy w zespole

Firma oferuje

• Stabilne zatrudnienie
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wkładu pracy
• pracę w młodym zespole
• samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
• możliwość zdobywania nowych doświadczeń