Dziś jest Piątek 23 2019

Trener Pracy

Praca 2018-10-19

Poszukujemy TRENERA PRACY, który pomoże nam realizować naszą misję
w Dziale Aktywizacji Zawodowej.

Dzieło Pomocy św. Ojca Pio, organizacja pożytku publicznego, od lat odmienia losy ludzi doświadczających i zagrożonych bezdomnością.

Rodzaj oferty

umowa o pracę

Zakres obowiązków

- Nawiązywanie pozytywnych relacji z podopiecznymi
- Organizowanie i nadzorowanie wykonywanych prac w ramach zajęć zawodowych
- Towarzyszenie uczestnikom podczas realizacji zajęć oraz udzielanie wskazówek podczas wykonywania powierzonych zadań
- Możliwość udziału w kreowaniu nowych przestrzeni aktywizacji zawodowej dla osób bezdomnych
- Nawiązywanie kontaktu z pracodawcami celem pozyskiwania ofert pracy lub pozyskiwanie zleceń dla podopiecznych.

Wymagania

- Posiadanie co najmniej średniego wykształcenia, preferowane wyższe
- Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami bezdomnymi lub wykluczonymi społecznie
- Umiejętność nawiązywania relacji z drugim człowiekiem, komunikatywność i otwartość
- Umiejętność współpracy w zespole
- Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu, kreatywność
- Prawo jazdy kat. B.

Szukamy osób z pasją do tworzenia nowej przestrzeni dla podopiecznych, otwartych na budowanie relacji z drugim człowiekiem.

Firma oferuje

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Możliwość wykonywania pracy w ramach zadaniowego czasu pracy
- Wsparcie merytoryczne i rozwój zawodowy
- Miejsce zatrudnienia w Krakowie
- Pracę w życzliwym i kreatywnym zespole interdyscyplinarnym
- Zaplecze techniczne i lokalowe niezbędne do wykonywania pracy.

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV (wraz ze zdjęciem) oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych („Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dzieło Pomocy Św. Ojca Pio na potrzeby procesu rekrutacyjnego na stanowisko Trenera pracy”)

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego znajduje się pod linkiem: http://dzielopomocy.pl/konta/dpop1/new/aktualnosci/item/81-poszukujemy-trenera-pracy

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref: WSZIB/310/p/2018