Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Modelka techniczna LPP/ House

Praca 2018-10-24

Lubisz ubrania i nosisz rozmiar S? Zostań modelką techniczną w marce House!

LPP to niekwestionowany lider branży odzieżowej w Polsce. Produkty naszych marek RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO i SiNSAY docierają do milionów klientów na świecie. Zespół LPP liczy ponad 25 000 wyjątkowych, pełnych energii i zaangażowania osób.
Nasze działania napędza pasja - to ona sprawia, że wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by być najlepszą firmą odzieżową na świecie.

Zakres obowiązków

TWOIM ZADANIEM BĘDZIE:
przymierzanie nowych modeli odzieży z kolekcji House,
asystowanie przy omawianiu modeli odzieży.

Wymagania

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:
jest dyspozycyjna od poniedziałku do piątku, w godzinach: 10.00 - 14:00),
posiada ściśle określone wymiary (1 cm tolerancji):
- wzrost: 165-167 cm,
- obwód klatki piersiowej: 87 cm,
- obwód talii: 69 cm,
- obwód bioder: 94 cm,
- obwód uda: 54 cm.

Firma oferuje

umowę o pracę (w wymiarze pół etatu),
pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi, którzy uwielbiają to, co robią,
realne możliwości rozwoju,
twórczą, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz,
kupony zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP,
możliwość nauki języków na preferencyjnych warunkach,
opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.