Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Doradca Firm

Praca 2018-10-26

Jeżeli łatwo nawiązujesz kontakty, lubisz wyzwania i jesteś przedsiębiorczy, a Twój kapitał

Firma

PKO Bank Polski

Rodzaj oferty

Umowa o pracę.

Zakres obowiązków

• budowanie i rozwijanie własnego portfela klientów instytucjonalnych
• kompleksową obsługę przedsiębiorców w zakresie produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowych
• analizowanie danych finansowych firm
• efektywną realizację indywidualnego celu sprzedażowego

Wymagania

• doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą klientów instytucjonalnych
• umiejętność rozpoznawania potrzeb klientów i budowania z nimi trwałych relacji
• entuzjazm i chęć osiągania wyznaczonych celów
• wiedza z zakresu ekonomii i bankowości
• znajomość rynku deweloperskiego - dodatkowy atut
• wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie jego zdobywania
• czynne prawo jazdy kat. B

• umową o pracę w największym Banku w Polsce, bo wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo zatrudnienia
• stałym wynagrodzeniem oraz premią zależną od Twoich wyników, bo chcesz mieć wpływ na to, ile zarabiasz
• elastycznym pakietem benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku po fundusz emerytalny, bo lubisz mieć wybór
• prywatną, ogólnopolską opieką zdrowotną, bo zdrowie jest najważniejsze
• profesjonalnym systemem szkoleń, bo zależy nam na Twoim rozwoju

Oferta ważna do

2018-11-24