Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Doradca Klienta Korporacyjnego

Praca 2018-10-26

Jeśli szukasz nowych wyzwań, atrakcyjnego wynagrodzenia, a ponadto jesteś otwartą, samodzielną, dynamiczną, zdeterminowaną w dążeniu do celu osobą – Dołącz do nas!

Firma

Getin Noble Bank S.A.

Rodzaj oferty

Umowa o pracę.

Zakres obowiązków

• aktywne pozyskiwanie Klientów z segmentu klienta korporacyjnego,
• budowanie portfela oraz długofalowych relacji z klientami korporacyjnymi,
• dbanie o wysoki standard jakości obsługi klientów,
• sprzedaż produktów i usług bankowych znajdujących się w ofercie Banku,
• dbałość o rentowność portfela z uwzględnieniem jego jakości
• realizację wyznaczonych planów sprzedażowych

Wymagania

• minimum 3-letniego doświadczenia w pracy w bankowości korporacyjnej,
• wykształcenia wyższego (preferowane kierunki ekonomiczne),
• doświadczenia w aktywnej sprzedaży produktów bankowych kierowanych do Klientów korporacyjnych,
• doświadczenia w pozyskiwaniu i opiece nad portfelem Klientów korporacyjnych,
• umiejętności budowania relacji, wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych i komunikacyjnych,
• odpowiedzialności, inicjatywy, samodzielności i konsekwencji w działaniu
• znajomości lokalnego rynku przedsiębiorstw,
• znajomości produktów i usług kierowanych do klientów korporacyjnych,
• znajomości analizy finansowej i zabezpieczeń kredytowych
• znajomości technik sprzedaży i negocjacji,
• silnej motywacji do pracy i osiągania wyznaczonych celów sprzedażowych,
• prawa jazdy kat. B.
• mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

• stabilne warunki zatrudnienia - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, samodzielne stanowisko pracy
• jasny i konkurencyjny system premiowy,
• niezbędne narzędzia pracy, tym samochód służbowy,
• benefity w postaci karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz dostęp do różnorodnych akcji w ramach funduszu socjalnego
• możliwość profesjonalnego rozwoju, oraz
• wpływ na kształtowanie otoczenia, w którym będziesz pracować
• pracę wśród wspaniałych, profesjonalnych ludzi

Informacje dodatkowe

Getin Noble Bank to stabilne podstawy i nieograniczone możliwości. Naszą firmę tworzy ponad 6 tysięcy pracowników – doświadczonych ekspertów, specjalistów rynkowych i ambitnych młodych profesjonalistów. Zespół IT Getin Noble Banku tworzy innowacyjne instrumenty informatyczne na rynku finansowym – wyznaczamy trendy IT w bankowości. Rozwijamy i utrzymujemy zaawansowane technologicznie systemy informatyczne, takie jak: systemy transakcyjne, systemy sprzedażowe, bankowość internetowa i mobilna, CRM i inne.

Oferta ważna do

2018-11-24