Dziś jest Piątek 23 2019

Młodszy Analityk ds. IT

Praca 2018-10-26

Dla naszego Klienta, przedsiębiorstwa, które jest liderem w branży inżynieryjno- budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Młodszy analityk ds. IT.

Firma

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Zakres obowiązków

• odpowiadanie na pytania techniczne z zakresu IT poprzez (telefon, mail, chat)
• generowanie oraz resetowanie nowych haseł dla użytkowników
• rozwiązywanie problemów związanych z korzystaniem z MS Office oraz wewnętrznych aplikacji

Wymagania

• mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
• biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
• umiejętność analitycznego myślenia
• umiejętność pracy w zespole
• łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi
• chęć rozwoju w obszarze IT

Firma oferuje

• konkurencyjne wynagrodzenie
• pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna)
• spotkania integracyjne
• rozbudowany pakiet szkoleń

Oferta ważna do

2018-11-24