Dziś jest Środa 21 2019

Senior Python Developer

Praca 2018-10-26

Współpracę na podstawie B2B z płatnym urlopem.
Możliwość współpracy w oparciu o umowę o pracę.

Firma

TeamQuest

Rodzaj oferty

Umowa o pracę.

Zakres obowiązków

• Analiza wymagań i projektowanie elementów rozwiązania
• Tworzenie oprogramowania, wraz z zapewnieniem odpowiedniej jakości poprzez tworzenie testów jednostkowych/integracyjnych
• Wsparcie w procesie utrzymania

Wymagania

• Minimum 4 lata doświadczenia w programowaniu Python
• Doświadczenie w realizacji aplikacji webowych
• Znajomość Python 2.7 (niedługo nastąpi migracja do Python 3.6)
• Doświadczenie z technologiami takimi jak:
o Django
o Postgresql
o Redis
o Rabbit
o MongoDB

Firma oferuje

• Współpracę na podstawie B2B z płatnym urlopem
• Możliwość współpracy w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Dołączenie do kilkunastu osobowego zespoły IT mającego swoją przestrzeń do pracy w wydzielonym biurze w biurowcu w Krakowie
W perspektywie przeprowadzka do biurowca o wyższej klasie niż obecnie
• Możliwość wyboru sprzętu do pracy
• Praca na systemie operacyjnym Linux
• Parking rowerowy pod biurem
• W pełni wyposażona kuchnia

Oferta ważna do

2018-11-24