PRAKTYKI W BIURZE RACHUNKOWYM

Biuro Rachunkowe w Krakowie przyjmie na praktyki płatne / um. zlecenie na stanowisko Pomoc Księgowej więcej ...

Dziś jest Poniedziałek 23 Marca 5446

Pracownik Helpdesk

Praca 2018-10-29

Capgemini jest jedną z wiodących, globalnych firm oferujących usługi konsultingowe, technologie informatyczne i outsourcing.

Firma

Capgemini Polska Sp. z o.o.

Rodzaj oferty

Umowa o pracę.

Zakres obowiązków

o odbieranie połączeń przychodzących i odpisywanie na zapytania klientów

o diagnozowanie i rozwiązywanie prostych problemów IT dla klientów niemieckojęzycznych

o raportowanie problemów w systemie

Wymagania

o Bardzo dobrze posługujesz się językiem niemieckim (B2/C1)

o Jesteś osobą komunikatywną i lubisz pomagać innym

o Dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej

o Twoją motywacją jest zdobywanie doświadczenia i chęć poznania branży IT

Firma oferuje

o szkolenia techniczne (IT)

o zatrudnienie na umowę o pracę

o pracę na pół etatu, w stałych godzinach 7:00-12:00 lub 15:00-19:00

o pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna oraz program kafeteryjny)

Oferta ważna do

2018-11-27