Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Specjalista ds. Rozliczeń

Praca 2018-11-05

Umowa zlecenie.

Billbird S.A. – lider na rynku polskim w zakresie innowacyjnych sposobów regulowania należności.

Zakres obowiązków

Główne zadania na tym stanowisku obejmują:
• Segregowanie poczty
• Weryfikację faktur pod względem merytorycznym i rachunkowym
• Księgowanie faktur
• Wystawianie not korygujących do faktur
• Uzgadnianie telefoniczne i mailowe rozrachunków z agentami
• Porządkowanie dokumentów (faktury, korekty, noty)

Wymagania

Poszukujemy osób:
• ze znajomością środowiska Windows i aplikacji biurowych MS Office
• dobrą znajomością programu Excel
• skrupulatnych, dbających o szczegóły
• samodzielnych i z inicjatywą
• komunikatywnych oraz nastawionych na współpracę w zespole
• dyspozycyjnych
• mile widziana ogólna wiedza z zakresu księgowości

Firma oferuje

Oferujemy:
• zdobycie doświadczenia w nowoczesnej, międzynarodowej firmie, posiadającej status Instytucji Płatniczej
• możliwość rozwoju w strukturach firmy
• komfortowe warunki oraz przyjazną atmosferę
• pakiet sportowy
• forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Informacje dodatkowe

Prosimy o zapoznanie się z informacją dot. ochrony danych osobowych – informacja dostępna pod linkiem https://www.billbird.pl/RODO/Informacja_dot_ochrony_danych_osobowych_kandydata.pdf
(link należy zaznaczyć, skopiować oraz wkleić w pasek adresu, najlepiej w nowym oknie przeglądarki)
oraz dopisanie w przesyłanych dokumentach klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez naszą firmę.

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref: WSZIB/319/p/2018