Dziś jest Piątek 23 2019

Sprzedawca w sklepie wolnocłowym

Praca 2018-11-05

Zanim rozpoczniesz pracę, weźmiesz udział w szkoleniach, dzięki którym poznasz tajniki profesjonalnej obsługi Klienta i sprzedaży oraz sposób funkcjonowania sklepu. Nauczymy Cię wszystkiego!

Firma

Lagardere Aelia Duty Free

Rodzaj oferty

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

• Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów w sklepie z luksusowymi markami,
• Doradztwo z zakresu oferowanych produktów klasy premium,
• Koordynację i dbałość o właściwą ekspozycję produktu w sklepie,
• Obsługa kasy fiskalnej.

Wymagania

• Doświadczenie w obsłudze Klienta- mile widziane,
• Umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• Dawka dobrej energii i uśmiechu na twarzy.

Firma oferuje

• Umowa o pracę,
• Premia prowizyjna wypłacana w każdym miesiącu,
• Program rozwoju karier,
• Elastyczne godziny pracy,
• Rabat pracowniczy we wszystkich sklepach,
• Modowy uniform,
• Prywatna opieka medyczna (dostęp do kilkunastu lekarzy specjalistów),
• Karta sportowa w bardzo atrakcyjnej cenie,
• Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
• Bony na święta,
• Vouchery na taksówki.

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref: WSZIB/321/p/2018