Dziś jest Środa 21 2019

Konsultantka urody w sklepie wolnocłowym

Praca 2018-11-05

Firma

Aelia Duty Free

Rodzaj oferty

Umowa o pracę.

Zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:
• sprzedaż, koordynację i dbałość o właściwą ekspozycję produktu w sklepie,
• obsługę klienta.

Wymagania

Poszukujemy kandydatów, którzy:
• kochają branżę kosmetyczną i bardzo dobrze znają obowiązujące w niej trendy,
• wykazują entuzjazm oraz dbają o wysokie standardy obsługi klienta,
• posiadają doświadczenie na stanowisku konsultantki kosmetycznej,
• znają język angielski w stopniu komunikatywnym.

Firma oferuje

Warunki zatrudnienia:
• umowa o pracę,
• program rozwoju karier,
• premia prowizyjna wypłacana w każdym miesiącu,
• elastyczne godziny pracy.

Dodatkowe benefity:
• rabat pracowniczy we wszystkich sklepach,
• modowy uniform,
• prywatna opieka medyczna (dostęp do kilkunastu lekarzy specjalistów),
• karta sportowa w bardzo atrakcyjnej cenie,
• ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
• bony na święta,
• vouchery na taksówki.

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref: WSZIB/320/p/2018