Dziś jest Środa 21 2019

INFORMATYK / MŁODSZY PROGRAMISTA

Praca 2018-11-06

Miejsce pracy: Kraków

Dla naszego Klienta specjalizującego się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych w zakresie systemów zarządzania poszukujemy pracownika na stanowisko:

Rodzaj oferty

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

• Parametryzacja systemów
• Tworzenie rozwiązań indywidualnych, współtworzenie systemów ERP
• Bieżące prace wdrożeniowe
• Rozmowy z klientami
• Raportowanie działań

Wymagania

• Minimum podstawowa znajomość MS SQL
• Swobodne poruszanie się po zapytaniach SQLowych
• Mile widziane wykształcenie ekonomiczne, informatyczne
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy
• Chęć do ciągłego doskonalenia się i podnoszenia swoich umiejętności

Dodatkowym atutem kandydata będzie:

• Znajomość programów C#, C++
• Mile widziana znajomość języka angielskiego

Firma oferuje

• Pracę na umowę o pracę
• Bardzo atrakcyjne zarobki
• Prowizje i premie
• Liczne szkolenia wewnętrzne
• Możliwość dofinansowania studiów
• Możliwości rozwoju
• Szkolenia z języka angielskiego

Informacje dodatkowe

Prosimy o załączenie klauzuli o następującej treści: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Partner Rozwoju z miejscem prowadzenia działalności ul. Emilii Plater 18 A/7, 43­-300 Bielsko-Biała, zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym w

Kontakt

690 901 515