Specjalista w dziale księgowym / Collections z j. angielskim (m/k)

Praca 2018-11-08

CPL Jobs Sp. z o.o. to część międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku, w Irlandii. Od 2006 roku działamy na rynku ogólnopolskim. Ponad 20 lat doświadczenia w rekrutacji sprawiło, że CPL Jobs moż

Firma

CPL JOBS Sp. z o.o.

Rodzaj oferty

Umowa o pracę.

Zakres obowiązków

• Codzienne kontakty telefoniczne z klientami firmy w j. angielskim
• Upewnianie się, że faktury są zapłacone, jeśli nie, to dopytywanie klientów kiedy należności zostaną uregulowane
• Dbanie o to, żeby każdy klient firmy w odpowiednim czasie był na bieżąco z wpłatami
• Zbieranie dokumentów wpłat od klientów
• Wysyłanie list przypomnień i miesięcznych wyciągów do klientów

Wymagania

• Bardzo dobra znaojomość j. angielskiego
• Doświadczenie w księgowości
• Znajomość MS Office

Firma oferuje

• Praca w międzynarodowej firmie dla znanych klientów
• Opieka medyczna dla pracownika i rodziny
• Dodatkowe ubezpieczenie na życie
• Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje
• Praca ze specjalistami z całego świata i możliwość ulepszania swoich znajomości językowych
• Pakiet benefitów pozapłacowych
• Wyjścia integracyjne, wspólne wydarzenia sportowe

Oferta ważna do

2018-12-07