Dziś jest Środa 21 2019

Doradca Klienta w Placówce Franczyzowej

Praca 2018-11-14

Dom Finansowy QS jest jedną z najdłużej działających firm w branży consumer finance. Od 17 lat z sukcesem rozwijamy sieć agencyjną na terenie całej Polski, wspierając naszych Partnerów w sprzedaży produktów finansowych, gwarantując im atrakcyjną ofertę produktową oraz wysoki standard obsługi i szero

Firma

Dom Finansowy QS S.A.

Rodzaj oferty

Umowa o pracę.

Zakres obowiązków

• telefoniczny kontakt z Klientem
• aktywne pozyskiwanie Klientów, również w formie telemarketingu
• sprzedaż produktów bankowych i ubezpieczeniowych w obszarze klientów biznesowych i detalicznych
• realizacja zadań sprzedażowych
• inicjowanie działań wspierających sprzedaż, w tym marketing bezpośredni
• pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów
• kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

• wysokiej kultury osobistej
• komunikatywności
• znajomości obsługi komputera i programów biurowych
• zaangażowania w realizowaniu celów sprzedażowych, ambicji
• doświadczenia w obsłudze klienta
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług finansowych

Firma oferuje

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• szerokie możliwości rozwoju oraz uczestnictwa w licznych szkoleniach
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
• możliwość uzyskiwania dodatkowych benefitów
• zdobywanie doświadczenia w dużej instytucji finansowej

Oferta ważna do

2018-11-27