Dziś jest Piątek 23 2019

PHP Developer

Praca 2018-11-14

Generation Marketing jest dynamiczną, nowatorską firmą wdrażającą pionierskie strategie w branży lead generation. Nasze innowacyjne rozwiązania pozwalają sprzedawcom błyskawicznie łączyć się z klientem.

Firma

Generation Marketing

Rodzaj oferty

Umowa o pracę.

Zakres obowiązków

• Projektowanie i modyfikacja kodu PHP dedykowanych witryn Generation Marketing
• Kodowanie/modifikowanie szablonów i form zbierajacych wiadomości w HTML
• Wpisywanie/czytanie bazy danych MySQL
• Aktualizacja i zarządzanie treścią serwisów internetowych
• Bieżące raportowanie postępów w zakresie zleconych zadań

Wymagania

• Praktyczna znajomość języków PHP 5/7, MySQL, HTML5, CSS3, JavaScript
• Znajomość zagadnień związanych z kodowaniem weryfikacji danych
• Znajomość protokołu HTTP i SSL
• Znajomość zagadnień SEO
• Znajomość najnowszych technologii w aplikacjach internetowych
• Znajomość języka angielskiego

Firma oferuje

• Stabilne zatrudnienie w Zespole Profesjonalistów
• Dynamiczną pracę, pełną wyzwań i ambitnych projektów
• Stały kontakt ze środowiskiem międzynarodowym