Praca w finansach dla absolwentów State Street

Praca 2018-11-16

Dołącz do zespołu State Street Bank - postaw na rozwój!
Zapewnij sobie dostęp do wykwalifikowanych trenerów i ekspertów z branży finansowej.
Dzięki indywidualnemu systemowi szkoleń oraz programom rozwojowym, udoskonalisz swoje umiejętności techniczne oraz wypracujesz szereg nowych kompetencji.

Firma

Rozwijaj swoja kariere z State Street
Budujemy naszą markę w branży usług finansowych od innowacji technologicznych i produktu po odpowiedzialność korporacyjną i rozwój lokalnych społeczności. Jesteśmy globalnym pracodawcą zatrudniającym zróżnicowaną kadrę pracowniczą z bogatym doświadczeniem oraz siecią ponad 35 000 pracowników na ponad 100 rynkach finansowych. Dla nas sukces to wpływ jaki nasi pracownicy mają - na naszych klientów, lokalną społeczność oraz na siebie nawzajem.

Rodzaj oferty

Umowa o Pracę

Zakres obowiązków

Oferujemy pozycje wejściową przygotowaną specjalnie dla kandydatów bez doświadczenia.
Podjęcie stanowiska umożliwi rozwój w departamentach takich jak:
o Analiza do spraw Raportowania Finansowego
o Analiza Finansowa
o Analiza Ryzyka
o Analiza Zgodności Procesów Inwestycyjnych
o Dział Operacji Globalnych
o Księgowośc do spraw Funduszy
o Przeciwdziałanie Praniu Pieniędzy

Wymagania

o Wykształcenie wyższe lub jesteś absolwentem/studentem ostatnich lat
(preferowane kierunki finansowe)
o Dobrą znajomość Języka Angielskiego
o Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Excel)
o Umiejętność analitycznego myślenia i efektywnej pracy pod presją czasu
o Chęć rozwoju w branży

Firma oferuje

Oferujemy:
Pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu i uznanej renomie.
Możliwość rozwoju, nauki i zdobywaniu doświadczenia w świecie finansów.
Profesjonalne określenie kierunku i rozwój ścieżki kariery.
Konkurencyjne wynagrodzenie.
Atrakcyjny pakiet benefitów.
Przyjazne i nowoczesne środowisko pracy.
Jeżeli jesteś Absolwentem i chciałbyś rozpocząć swoją karierę w State Street Aplikuj już teraz!