Dziś jest Środa 21 2019

Specjalista ds. marketingu

Praca 2018-11-21

• Planowanie, wdrażanie i optymalizowanie kampanii marketingowych
• Prowadzenie wewnętrznych i zewnętrznych działań SEO i ASO.
• Przygotowywanie, wdrażanie i optymalizowanie kampanii mailingowych

Firma

Baltoro Games Sp. z o.o.

Rodzaj oferty

Umowa o pracę.

Zakres obowiązków

Wymagania

• Język angielski i polski na wysokim poziomie
• Lekkość pióra i znajomość social media
• Umiejętność lub chęć nauczenia się podstawowej obróbki wideo
• Znajomość zasad pozyskiwania ruchu na Google Play/Apple Store
• Znajomość rynku gier wideo
• Umiejętność planowania kampanii oraz działań marketingowych

• Wynagrodzenie adekwatne do zdolności, doświadczenia i zakresu wykonywanych obowiązków,
• Zatrudnienie na umowę o pracę
• Pakiet socjalny

Oferta ważna do

2018-12-20