Dziś jest Poniedziałek 19 2019

UX/UI Designer

Praca 2018-11-21

Aktualnie dla naszego Klienta - międzynarodowej organizacji z branży finansowej, poszukujemy osoby, która łączyć będzie w sobie umiejętności UX/UI z elementami grafiki

Firma

CPL JOBS Sp. z o.o.

Rodzaj oferty

Umowa o pracę.

Zakres obowiązków

• praca nad stroną internetową
• przeprowadzanie badań i analiz projektów
• projektowanie i tworzenie przyjaznych dla użytkownika formularzy/aplikacji/interfejsów
• współpraca z międzynarodowym zespołem specjalistów
• przeprowadzanie badań i analiz trendów branżowych UX/UI oraz stron
• praca nad wieloma projektami jednocześnie

Wymagania

• minimum 3-letniego doświadczenia w środowisku UX/UI
• doświadczenia w projektowaniu wielokanałowym
• znajomości InDesign, Illustrator
• znajomości języka angielskiego na poziomie min B2
• umiejętności prezentacji
• nastawienia na realizację zadań
• pomocna będzie znajomość: HTML, JavaScript, CSS

Firma oferuje

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
• szeroki pakiet benefitów
• możliwość udziału w konferencjach, szkoleniach
• elastyczne godziny pracy