Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Bankier Klienta

Praca 2018-11-23

Sprzedaż produktów i usług bankowości detalicznej w oddziale banku.

Firma

Alior Bank

Rodzaj oferty

Umowa o pracę.

Zakres obowiązków

• sprzedaży produktów i usług bankowości detalicznej w oddziale banku
• aktywnym pozyskiwaniu Klientów
• kompleksowej obsłudze Klientów zgodnie z najwyższymi standardami jakości obsługi
• obsłudze transakcyjnej

Wymagania

• posiada minimum roczne doświadczenie w sprzedaży w oddziale banku
• ma doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klientów poparte sukcesami
• dobrze zna produkty bankowości detalicznej
• potrafi nawiązywać i budować długofalowe relacje z Klientami
• jest nastawiona na realizację celów
• jest ambitna i chce się rozwijać
• posiada minimum średnie wykształcenie

Firma oferuje

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• realne możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o indywidualne ścieżki awansów
• atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji
• profesjonalne szkolenie wprowadzające i rozwijające kompetencje
• dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)

Oferta ważna do

2018-12-22