Dziś jest Wtorek 23 Maja 9454

Specjalista ds. Rekrutacji

Praca 2018-11-27

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawo

Firma

HR Wise Sp. z o.o.

Rodzaj oferty

Umowa o pracę.

Zakres obowiązków

• realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska techniczne, specjalistyczne, inżynierskie,
• tworzenie profili osobowych kandydatów, tworzenie i redagowanie ogłoszeń o pracę,
• poszukiwanie kandydatów metodą search&selection oraz direct&search,
• prowadzenie działań searchingowych w mediach społecznościowych,
• kontakt z klientem w ramach prowadzonych procesów.

Wymagania

• posiadasz doświadczenie w rekrutacjach masowych m.in. praca tymczasowa,
• znasz metody poszukiwania oraz selekcji Kandydatów,
• posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym (B1/B2),
• jesteś osobą komunikatywną, otwartą na zmiany oraz kreatywną,
• posiadasz chęć rozwoju w obszarach HR oraz interesuje Cię tematyka Zarządzania Zasobami Ludzkimi,
• jesteś dyspozycyjny/a do pracy w pełnym wymiarze godzin

• pracę w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku,
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze rekrutacji stałych na stanowiska techniczne, specjalistyczne niższego i wyższego szczebla,
• udział w dynamicznym rozwoju firmy i możliwość wpływu na jej dalszy kierunek,
• szkolenia i bieżące wsparcie w zakresie sprzedaży, obsługi klienta, zarządzania procesami rekrutacyjnymi.

Oferta ważna do

2018-12-26