Dziś jest Piątek 23 2019

Księgowy AP, AR lub GL z j. angielskim

Praca 2018-11-28

Realizacja zadań związanych z pracą w obszarze AP, AR lub GL.
Monitorowanie zmian przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz właściwe ich stosowanie.

Firma

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Rodzaj oferty

Umowa o pracę.

Zakres obowiązków

• realizacja zadań związanych z pracą w obszarze AP, AR lub GL,
• monitorowanie zmian przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz właściwe ich stosowanie,
• sporządzanie okresowych zestawień i raportów,
• wsparcie w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
• udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku,
• współpraca z innymi działami firmy zlokalizowanymi w Polsce i za granicą

Wymagania

• doświadczenie w obszarze księgowości (AP, AR lub GL),
• mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość, finanse lub podobne),
• znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
• mile widziana znajomość innych języków obcych,
• dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
• zdolność analitycznego myślenia,
• umiejętności interpersonalne.

Firma oferuje

• stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
• pakiet świadczeń dodatkowych,
• możliwość wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy,
• możliwość podniesienia kompetencji zawodowych w międzynarodowym środowisku,
• rozwój zawodowy w obszarze księgowości.

Oferta ważna do

2018-12-27