Dziś jest Środa 21 2019

Junior .Net Developer

Praca 2018-11-29

Oferta skierowana jest do osób z niewielkim doświadczeniem w pracy w branży IT, które chciałyby rozwijać swoje umiejętności u boku doświadczonych programistów.

NBCR Recruitment Sp z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Rodzaj oferty

-Pełen etat
-Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Zadania:

• Zapewnianie wsparcia dla użytkowników i dostawców zewnętrznych za pomocą systemu SNOW
• Rozwijanie umiejętności programowania
• Rozwijanie umiejętności dotyczących baz danych

Wykorzystywane technologie:

• Znajomość TAMS
• Znajomość podstawowych zasad programowania w C# / VB.NET
• Podstawowa znajomość baz danych (MS SQL database)

Wymagania

Wymagania:

• Rok doświadczenia w pracy w branży IT
• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min B2)
• Podstawowa znajomość .Net

Firma oferuje

Oferujemy:

• Umowę o pracę
• Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta
• Szerokie perspektywy rozwoju w dynamicznie rozwijającym się środowisku
• Atrakcyjne wynagrodzenia
• Bogaty pakiet benefitów
• Możliwość uczenia się od doświadczonych programistów

lub

Zadaj pytanie:
klaudia.januszewska@nbcrecruitment.pl