Dziś jest Piątek 23 2019

Specjalista ds. administracji

Praca 2018-11-30

Specjalista ds. Administracji

Firma

Sodexo Polska

Zakres obowiązków

- Prowadzenie biura w jednostce - wypełnianie bieżącej dokumentacji, przygotowywanie ofert
- Współpraca z dostawcami usług i produktów (negocjacje, serwis, naprawy, konserwacja urządzeń, itp.)
- Zapewnienie prawidłowego obiegu korespondencji przychodzącej i wychodzącej
- Zapewnienie ciągłości i dostępności artykułów biurowych, eksploatacyjnych oraz spożywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowanie biura
- Organizacja spotkań i wydarzeń firmowych
- Dbanie o realizację świadczonych usług zgod

Wymagania

- Angielski na poziomie bardzo dobrym
- Minimalne doświadczenie będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje

‒ stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
‒ pracę na pełen etat
‒ pracę od poniedziałku do piątku 8:00-16:00 lub 10:00-18:00
‒ dodatkowe świadczenia, m.in. prywatną opiekę medyczną, bony na Święta, kartę Multisport
- Atrakcyjne wynagrodzenie!

Informacje dodatkowe

Proszę aplikować przez link:

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref: WSZiB/342/p/2018