stanowisko ds. kadr

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, plac Na Stawach 1, 30-107 Kraków, ogłasza nabór na stanowisko ds. kadr. więcej ...

Dziś jest Piątek 22 Lutego 2019

Młodszy Analityk Biznesowy

Praca 2018-12-03

Interesuje Cię praca dla prawdziwego biznesu, ale nie wiesz jak działają systemy i narzędzia? Nie martw się, wszystkiego Cię nauczymy. Jako część zespołu projektowego, możesz mieć wpływ na definiowanie nowych procesów, wyznaczanie prawidłowych ścieżek dla naszych Klientów.

Firma

ARC Consulting Group

Rodzaj oferty

Praca stała /pełny etat

Zakres obowiązków

• Będziesz członkiem zespołu projektowego, optymalizującego procesy biznesowe naszych Klientów;
• Będziesz PODPORĄ dla managera projektu oraz bardziej doświadczonych konsultantów w zakresie analizowania i dokumentowania procesów biznesowych oraz zarządzania projektami (project office);
• Będziesz POSZUKIWACZEM usprawnień i optymalizacji;
• Będziesz BUDOWNICZYM otwartej i opartej na zaufaniu relacji z klientami ARC;
• Będziesz TWÓRCĄ specyfikacji wymagań, procedur i instrukcji stanowis

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie – zarówno nasi Partnerzy, jak i Klienci często komunikują się w tym języku;
• Znajomość VBA, lub innych języków programowania
• Duża samodzielność w pracy – choć zawsze możesz liczyć na pomoc kolegów w zespole;
• Umiejętność pracy w zespole, szybkiego uczenia się i chęć zdobywania nowej wiedzy oraz dzielenia się nią, otwartość na naukę nowych technologii;
• Umiejętności techniczne – nasi konsultanci często pracują z MS Excel, tworzą

• Nasza firma nie jest duża, a każdy członek zespołu projektowego ma znaczenie. Znamy się bardzo dobrze i dzięki temu panuje świetna atmosfera pracy;
• Projekty są różnorodne i przy każdym uczymy się czegoś nowego;
• Dostosujesz swój grafik pracy tak, by pracować najefektywniej;
• Atrakcyjne wynagrodzenie, wspierane ciekawym pakietem socjalnym rozwieją wszystkie inne wątpliwości.

Informacje dodatkowe

Prosimy o dołączenie Klauzuli do CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji niniejszego procesu rekrutacji, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Wyrażam także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb realizacji procesów rekrutacji w przyszłości (zgodnie z w/w rozporządzeniem).

https://www.arc-consulting.pl/pl/oferty-pracy/ (Młodszy Analityk Biznesowy)