stanowisko ds. kadr

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, plac Na Stawach 1, 30-107 Kraków, ogłasza nabór na stanowisko ds. kadr. więcej ...

Dziś jest Piątek 22 Lutego 2019

Programista Java

Praca 2018-12-11

Sygnity jest czołową polską firmą. Od ponad 25 lat dostarczamy i wdrażamy zaawansowane technologicznie rozwiązania. Świadczymy usługi w pełnym zakresie: od konsultingu, poprzez realizację i wdrożenie, aż do serwisowania i outsourcingu.
Szukamy ludzi z pasją, którzy nie boją się nowych wyzwań i chcą stać się częścią firmy kochającej branżę IT.
Rozpocznij zawodową karierę od projektów dla naprawdę wielkich graczy!

Firma

Sygnity

Rodzaj oferty

Elastyczna forma zatrudnienia.

Zakres obowiązków

U nas będziesz:
• Wytwarzać, modyfikować i komentować kod źródłowy;
• Uszczegóławiać założenia projektowe we współpracy z analitykiem - projektantem;
• Dostosowywać strukturę bazy danych (SQL)
• Prowadzić testy jednostkowe i integracyjne zmian wprowadzonych w kodzie źródłowym;
• Diagnozować i poprawiać zgłoszone usterki w teście integracyjnym i systemowym.

Wymagania

Jeśli posiadasz:
• Wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów;
• Dobrą znajomość programowania w języku JAVA;
• Dobrą znajomość budowania zapytań SQL;
• Podstawową znajomość serwera aplikacyjnego JBoss lub innego;
• Podstawową znajomość HTML, CS, JS;
• Podstawową znajomość technologii webowych;
• Półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
Mile widziane:
• Znajomość XML, XSD, XSLT, HTML;
• Podstawowa znajomość web-services;
• Znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje

Z nami zyskasz:
• Możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań,
• Długofalową współpracę,
• Elastyczną formę zatrudnienia,
• Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe,
• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole ekspertów, chętnie dzielących się wiedzą.