Dziś jest Poniedziałek 22 Lipca 2019

Specjalista Sekcji Nadzoru Inwestycji

Praca 2018-12-14

Szpital Uniwersytecki w Krakowie aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Firma

SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie

Rodzaj oferty

Umowa o pracę.

Zakres obowiązków

• sporządzanie zleceń, umów i aneksów,
• przygotowywanie i kompletowanie dokumentów niezbędnych do podpisania umowy,
• prowadzenie czynności związanych z rozliczaniem umów i realizacją faktur,
• prowadzenie rejestru faktur wpływających do Działu,
• przygotowanie i kompletowanie dokumentów niezbędnych do zlecenia robót budowlanych,
• załatwianie spraw związanych z uzyskaniem decyzji administracyjnych niezbędnych do realizacji inwestycji i przekazania do użytkowania.

Wymagania

• wykształcenie wyższe (Prawo lub Administracja),
• biegła znajomość obsługi komputera (Microsoft Office),
• znajomość ustawy Prawo Budowlane, KPA.

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony ok. 1,5 roku,
• atrakcyjne miejsce pracy (śródmieście Krakowa),
• świadczenia socjalne w tym m.in. karta Multisport.