Dziś jest Poniedziałek 22 Lipca 2019

Asystent techniczny IT i DI w szkole filmowej

Praca 2018-12-19

Praca w montażowni i studio VFX, Color Grading,konserwacja sprzętu komputerowego: Apple Mac i PC, konserwacja i instalacje softwaru na platformach Mac OS i Windows

Firma

Szkoła filmowa AMA Film Academy - Kraków Zabłocie

Zakres obowiązków

zadania:

• konserwacja i instalacje softwaru na platformach Mac OS i Windows
• proste naprawy i działania sprzętowe, instalacje sprzętowe i programowe
• utrzymywanie porządku fizycznego i porządku danych na nośnikach
• proste zadania montażu obrazu i dźwięku
• proste zadania plastyczne, grafiki komputerowej (Photoshop)
• organizacja pracy montażowni video oraz studia efektów VFX
• nadzór pracy studentów w montażowni

Wymagania

wymagania:
konieczne:
• doświadczenie w pracy z komputerami, soft-warem,
• znajomość Photoshop lub pakietów graficznych Adobe
• umiejętność pracy z dyskami, macierzami, nośnikami danych
• podstawowa znajomość zagadnień tworzenia i konserwacji sieci
• podstawowa znajomość zagadnień hardwaru internetowego
• umiejętność organizacji pracy zespołu
• umiejętność organizacji danych, pracy przy komputerach
• umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
• prawo jazdy
• znajomość APPLE

Firma oferuje

• pracę w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się firmie
• niezbędne narzędzia pracy
• kontakt ze znanymi ludźmi filmu i sztuki, udział w pracy branży filmowej i medialnej
• kontakt ze studentami szkoły filmowej, szczególnie z zakresu postprodukcji obrazu
• pracę przy nowoczesnych dziedzinach obróbki obrazu filmowego
• kontakt z nowoczesnym i różnorodnym sprzętem
• kontakt ze specjalistami w wielu dziedzinach filmowych i postprodukcji obrazu
• możliwość zdobycia nowych umiejętności

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref: WSZiB/356/p/2018