stanowisko ds. kadr

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, plac Na Stawach 1, 30-107 Kraków, ogłasza nabór na stanowisko ds. kadr. więcej ...

Pracownik sekretariatu szkoły z umiejętnościami księgowania i kadr

Praca 2018-12-19

Opis stanowiska:
Bieżąca obsługa sekretariatu szkoły

Firma

AMA Film Academy Szkoła filmowa w Krakowie

Zakres obowiązków

bieżąca obsługa sekretariatu szkoły – zapisy, udzielanie informacji, wydawanie dokumentów
prowadzenie dokumentacji szkoły
prowadzenie spraw studentów
obsługa programu komputerowego do obsługi słuchaczy
kontrola dokumentów pod względem formalno-prawnym oraz księgowym
pomoc w organizacji programu zajęć
umawianie i potwierdzanie terminów wykładowców
archiwizacja dokumentów
organizacja kalendarza dyrektora
umawianie spotkań
inne działania związane z biurową obsługą szkoły

Wymagania

Wymagania:
biegła znajomość obsługi komputera (mile widziany system MAC OC)
3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
umiejętność redagowania pism, tworzenia zestawień
znajomość języka angielskiego
wykształcenie kierunkowe
samodzielność i odpowiedzialność
bardzo dobra organizacja pracy
wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
bardzo dobra umiejętność obsługi urządzeń biurowych
umiejętność pracy w zespole
wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne
wiek minimum 25

Firma oferuje

Oferujemy:
możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych,
nowoczesne narzędzia pracy
możliwość rozwoju
możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń
pracę w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się firmie
kontakt ze znanymi ludźmi filmu i sztuki
miłą atmosferę w pozytywnie nastawionym zespole

Informacje dodatkowe

Wymagany list motywacyjny.

Kontakt