Dziś jest Poniedziałek 22 Lipca 2019

Doradca Finansowy

Praca 2019-01-07

Twoim celem będzie realizacja marzeń naszych Klientów – pośrednio, ale zawsze.

Firma

Oney Polska S.A.

Rodzaj oferty

Umowa o pracę lub umowa zlecenie.

Zakres obowiązków

Twoim celem będzie realizacja marzeń naszych Klientów – pośrednio, ale zawsze. W praktyce będziesz ich człowiekiem w świecie finansów, doradcą, któremu można zaufać i sprzedawcą, który dobierze optymalne rozwiązania. Do dyspozycji masz szeroki wachlarz produktów finansowych od kredytów o kart kredytowych po ubezpieczenia skierowane do Klientów wielkich sieci handlowych, którzy zwykle potrzebują wsparcia przy większych zakupach. Im więcej uda Ci się sprzedać, tym wyższe wynagrodzenie i szansa na awans.

Wymagania

• Umiejętność przekonywania
• Szybkie przyswajanie wiedzy
• Otwartość na ludzi
• Wytrwałość
• Drive na wynik
• Samodzielność

Firma oferuje

Podstawa + premia
Dofinansowanie do studiów lub nauki języków
Dofinansowanie do zajęć sportowych
Elastyczny czas pracy
Wspierający przełożeni