Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Młodszy specjalista ds. sprzedaży

Praca 2019-01-19

Młodszy specjalista ds. sprzedaży w MBank.

Firma

mBank S.A.

Rodzaj oferty

Umowa o pracę.

Zakres obowiązków

• sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych (m.in. konta, kredyty, depozyty)
• realizacja transakcji gotówkowych i bezgotówkowych
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• promowanie zdalnych kanałów dystrybucji

Wymagania

• empatyczne nastawienie do pracy z klientem
• motywacja do osiągania najlepszych wyników
• konsekwencja w realizacji założonych celów
• dynamizm w działaniu, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• praktyka w obsłudze Klienta lub sprzedaży, mile widziane doświadczenie w obsłudze kasowej i sprzedaży produktów bankowych
• chęć zdobywania nowych umiejętności w aktywnej sprzedaży produktów bankowych
• otwartość na pracę z mobilnymi narzędziami (smartfon, tablet)

Firma oferuje

• umowę o pracę
• konkursy sprzedażowe
• kartę sportową
• prywatną opiekę medyczną
• przejrzysty system wynagradzania
• dostęp do bazy szkoleń

Informacje dodatkowe

Praca: Zakopane.

Oferta ważna do

2019-02-17