Dziś jest Piątek 23 2019

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Praca 2019-01-25

Doubletree by Hilton hotel Krakow & Convention Center oraz Hampton by Hilton Krakow poszukują idealnego kandydata na stanowisko:

Firma

EURO-HOTELE SP. Z O.O.

Rodzaj oferty

Umowa o pracę.

Zakres obowiązków

• Sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy zgodnie z Kodeksem Pracy
• Przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
• Dokumentacja urlopów i zwolnień lekarskich,
• Prowadzenie i aktualizacja teczek osobowych pracowników
• Działanie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy
• Kontrolowanie terminów ważności obowiązkowych badań lekarskich
• Tworzenie raportów i statystyk (GUS, ZUS, PFRON, US)
• Współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi, dostawcami usług medycznych
• Bieżąca aktualizacja w dokumentacji firmy w zakresie regulaminów
• Pomoc w sporządzaniu deklaracji ZUS, PIT-4, PIT-11,
• Pomoc w naliczaniu wynagrodzeń
• Rozliczanie i kontrola czasu pracy

Wymagania

• Praktyczna i teoretyczna znajomość prawa pracy oraz administracji personalnej
• Znajomość systemów kadrowo-płacowych ERP OPTIMA, Płatnik
• Samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
• Umiejętność interpretacji zmian zachodzących w przepisach dotyczących prawa pracy
• Doświadczenie w zakresie rozliczania czasu pracy
• Znajomość przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych oraz płac
• Znajomość przepisów dotyczących zatrudniania cudzoziemców
• Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
• Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność, zorientowanie na szczegóły
• Znajomość programów Microsoft Office
• Dokładność, rzetelność, skrupulatność, odpowiedzialność ,chęć do ciągłego samokształcenia się

Firma oferuje

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Możliwość korzystania z bonusów jakie daje sieć hoteli Hilton Worldwide
• Możliwość rozwoju i doskonalenia wiedzy
• Opieka medyczna LuxMed

Oferta ważna do

2019-02-07