praca w międzynarodowym środowisku w oddziale Kraków

Praca 2019-01-28

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. S.K. (nr cert.13953), będąca częścią Grupy Impel, dla swojego Klienta – poszukuje:

PRACOWNIKA OCHRONY
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj oferty

Oferujemy:
• pracę w biurowcu dla jednego z najbardziej prestiżowych klientów na świecie;
• darmowe wyżywienie podczas służby;
• bezpłatne umundurowanie i wyposażenie;
• pracę w międzynarodowym środowisku;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• szkolenia;
• możliwość odbycia przeszkolenia na kwalifikowanego pracownika fizycznej ochrony osób i mienia.

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:
• zapewnienie bezpieczeństwa osób znajdujących się na terenie obiektu;
• ochrona mienia znajdującego się w budynku;
• ochrona obiektu, pomieszczeń i urządzeń przed dostępem do nich osób nieuprawnionych;
• prowadzenie dokumentacji w formie elektronicznej;
• obsługa komputera.

Wymagania

Wymagania:
• znajomość języka angielskiego(poziom min. B2)- warunek konieczny;
• wysoko rozwinięta kultura osobista;
• kreatywność i dynamika w podejmowaniu działań;
• obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office.

Informacje dodatkowe

Praca w międzynarodowym biurowcu- lidera w zakresie globalnych rozwiązań informatycznych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:
aplikacje@wszib.edu.pl z dopiskiem „ Praca w Krakowie”.

Na aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Pracownik ochrony oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w o