Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Ambasador Szkoleń Studenckich

Praca 2019-02-07

• Aktywnie wykorzystujesz okres studiowania?
• Działasz w ramach koła naukowego lub organizacji studenckiej?
• Zagadnienia związane z jakością, bezpieczeństwem żywności czy Lean Management są Ci znane?
• Chcesz sprawdzić się w roli organizatora szkoleń i opiekuna marki?
• Interesuje Cię przyjemna p

Firma

LUQAM Sp. z o.o. Sp.k.

Rodzaj oferty

Praca dodatkowa

Zakres obowiązków

• rola opiekuna marki,
• współpraca w ramach organizacji szkoleń (zbieranie grupy szkoleniowej, organizacja sali, kontakt z Liderem ds. Szkoleń, reklama wydarzeń w środowisku studenckim).

Wymagania

• Status studenta/ki (mile widziany 3 lub 4 rok studiów).
• Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem jakością / bezpieczeństwem żywności / Lean Management.
• Znajomość środowiska studenckiego (koła naukowe, organizacje studenckie).
• Samodzielność.
• Umiejętność nawiązywania kontaktów.
• Dobra znajomość pakietu MS Office.
• Silna motywacja do pracy.
• Otwartość i chęć dokształcania się.
• Dobra organizacja pracy.
• Mile widziana umiejętność obsługi programów graficznych.

Firma oferuje

• Ciekawą pracę oraz przyjazną atmosferę.
• Bezpłatny udział w szkoleniach z oferty LUQAM.
• Możliwość odbycia praktyk studenckich w ramach współpracy oraz referencje.
• Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie konsultingowej.
• Pracę zdalną.
• Elastyczne godziny pracy.
• Wynagrodzenie godzinowe.

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie listu motywacyjnego i CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref: 16 /p/2019

W temacie wiadomości proszę wpisać miasto, w którym chcesz z nami współpracować.