Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Przedstawiciel naukowy

Praca 2019-02-10

Duża korporacja międzynarodowa szuka przedstawiciela medycznego do promocji leków w środowisku lekarskim.

Firma

Krka-Polska sp. z o.o.

Rodzaj oferty

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

•promocja leków Rx w środowisku lekarzy i farmaceutów
•reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji naukowych
•stałe doskonalenie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Wymagania

•wykształcenia wyższego
(mile widziany profil medyczny /farmaceutyczny)
•doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela
•komunikatywności, łatwości nawiązywania i utrzymywania relacji
•wysokiej orientacji na realizację celów, zaangażowania
•umiejętności planowania i adaptacji w dynamicznym środowisku pracy
•prawo jazdy kat. B

Firma oferuje

•pakiet świadczeń socjalnych
•szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji
•możliwość rozwoju zawodowego
•samochód służbowy i inne narzędzia pracy

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref: WSZIB/17/p/2019