Dziś jest Środa 21 2019

CUSTOMER SERVICE ADVISOR WITH FRENCH

Praca 2019-02-26

NIE JEST WYMAGANE DOŚWIADCZENIE - wszystkiego Cię nauczymy :)

Firma

CPL JOBS

Zakres obowiązków

- codzienny kontakt z klientami w języku francuskim (mailowo i telefonicznie)

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka francuskiego min B2
- dobry angielski min B1
- chęć rozwoju nowych kompetencji i codziennej pracy z językiem francuskim

Firma oferuje

- stałe zatrudnienie na umowe o pracę
- międzynarodowy zespół ludzi z całego świata
- atrakcyjne wynagrodzenie
- wiele benefitów pozapłacowych
- intensywne i wartościowe szkolenia rozwojowe i wdrażające do wykonywanej pracy

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref: WSZIB/21/p/2019