Dziś jest Piątek 23 2019

Specjalista Sekcji Zarządzania Siecią

Praca 2019-02-27

SPECJALISTY SEKCJI ZARZĄDZANIA SIECIĄ
Kompletacja urządzeń

Nr ref. ZS/2/2019

BillBird S.A. – lider na rynku polskim w zakresie innowacyjnych sposobów regulowania należności.

Zakres obowiązków

Zadania:

- udział w procesie zarządzania magazynem urządzeń (terminale POS, PinPad, czytniki kodów kreskowych)
- przyjmowanie towarów do magazynu
- odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru
- przygotowanie/konfiguracja urządzeń elektronicznych (terminal POS) według ustalonych procedur
- przygotowywanie przesyłek dla serwisantów
- konserwacja urządzeń
- posługiwanie się obowiązującą w firmie dokumentacją magazynową, instrukcjami i normami,
- współpraca z serwisantami

Wymagania

- dobra znajomość obsługi pakiektu MS Office
- wykształcenie min. średnie
- umiejętność obsługi urządzeń biurowych
- umiejętność pracy w zespole
- dobra organizacja czasu pracy
- umiejętność pracy pod presją czasu
- dyspozycyjność

- zdobycie doświadczenia w nowoczesnej, międzynarodowej firmie, posiadającej status Instytucji Płatniczej
- biuro w centrum Krakowa
- forma współpracy: umowa zlecenie

Informacje dodatkowe

Prosimy o zapoznanie się z informacją dot. ochrony danych osobowych – informacja dostępna jest tutaj

oraz dopisanie w przesyłanych dokumentach następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BillBird S.A. z siedzibą w Krakowie, zwaną dalej „Administratorem”, na potrzeby prowadzonego przez Administratora procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Moja zgoda dotyczy wszystkich danych osobowych, które zostały przeze mnie podane (w szczególn

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesłania CV wraz z listem motywacyjnym, w terminie do dwóch tygodni od
momentu ukazania się ogłoszenia.

Prosimy o umieszczenie nr ref. w temacie maila.
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.