Dziś jest Poniedziałek 19 2019

PROGRAMISTA

Praca 2019-02-28

Poszukujemy osób na stanowisko Programista C#. Nie wymagamy doświadczenia. Od kandydata oczekujemy przede wszystkim zaangażowania i chęci rozwoju.

Firma POLKAS działa na rynku od 2004 roku. Już w momencie powstania, nasza kadra posiadała ponad 10-letnie doświadczenie we wspieraniu firm w obszarze systemów fiskalnych i w doradztwie biznesowym. W 2010 powstał dział zespół informatyczny oraz programistyczny.

Rodzaj oferty

Stała współpraca - umowa o pracę

Zakres obowiązków

• Prowadzenie i realizacja projektów związanych z integracjami systemów klasy ERP.
• Prace programistyczne w zakresie tworzenia i rozbudowy systemów i aplikacji.
• Analiza systemów zmierzająca do implementacji zmian i ich parametryzacji wedle potrzeb Klientów.

Wymagania

• Znajomość metodyki prowadzenia projektów programistycznych
• Podstawowa znajomość MS SQL.
• Sprawne poruszanie się w świecie obiektowego języka programowania C#
• Zaangażowanie, nastawianie na cel, sumienność i odpowiedzialność, kreatywność, komunikatywność i dyspozycyjność.

• Ciekawą i ambitną pracę w młodym zespole profesjonalistów, w wolnej od smogu części Krakowa.
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.
• Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.
• Auta firmowe do dyspozycji.

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref: WSZIB/24/p/2019